Close

Stručně o LTPCASE | Spolehlivá kvalita | Vaše plastová krabičkaStručně o LTPCASENavrhujeme a vyrábíme zakázkové plastové krabičky a pozdra pro výrobce elektronických a mechanických zařízení v následujících odvětvích: medicína (rozbor krve), zdraví a kosmetika (laserové ošetření), letectví, řízení (řízení přístupu) a měření, analýza a laboratoř, informatika a stavební technika (časový záznam), průmyslová a servisní odvětví...LTPCASE HistorieNavrhujeme a vyrábíme plastové krabičky a kryty na evropských a severoamerických trzích již více než 30 let. Máme 2 firmy: La Tolerie Plastique se sídlem v Octeville sur Mer, 76 Francie (evropský trh) a Toolless se sídlem v Everett Wa USA (severoamerický trh).


Díky našim zkušenostem, jsme identifikovali potřeby sdílené s velkým počtem firem : vysoce kvalitní elektronické krabičky vyrobené s vašimi parametry, ale navržené a vyrobené ve velmi krátké době: zaručeno!

30 let konstrukce a výroby: LTP CaseLTP poskytuje řešení pro inženýry, nákupčí, techniky

Kdo jsou naši  zákazníci?Inženýři, nákupčí, manažeři a/nebo techničtí manažeři od malých podniků až po nadnárodní společnosti, kteří potřebují plastové krabičky.


Přes 30 let jsme poskytli více než 15-ti.Jak spolupracovat s LTPCASE?Elektronické zakázkové krabičky

Vyrábíme plastové krabičky podle vašich požadovaných rozměrů ze standardního, nebo ohnivzdorného plastu se specifickými částmi jako jsou: distanční sloupky, vložky se závitem, otvory/výřezy, průhledná akrylová okna, gravírování dílů, digitální tisk vše dle vašich požadavků.

Krátký termín dodání do 5-ti dnů

Naše unikátní technologie bez minimálního odběrného množství či poplatků šetří váš čas a investici. Našim cílem je vám pomoci navrhnout projekt ať už jde o prototyp či sériovou výrobu.

Bez minimálního odběrného množství a bez poplatků za vstřikovací formu

Naše unikátní technologie bez minimálního odběrného množství či poplatků šetří váš čas a investici. Našim cílem je vám pomoci navrhnout projekt ať už jde o prototyp či výrobu.

Efektivní spolupráce s LTP: bez vstřikovací formy a minimálního odběrného množstvíŠtíhlá výroba (Lean Manufacturing)

Přizpůsobili jsme naše výzkumné, vývojové a výrobní procesy abychom vám mohli nabídnout naše vysoce kvalitní zakázkové krabičky do 5 až 10 dnů.LTPCASE Termín dodání


  • Termín dodání prototypu je 5 pracovních dnů a výrobní série 10 pracovních dnů. U některých případů jako (specifický materiál, digitální tisk a/nebo více než 250 kusů), bude termín dodání delší.
  • Předpokladem ke splnění termínu dodání prototypu je přijetí všech potřebných informací.
  • Sériová výroba začne až po schválení prototypu nebo dalších potřebných změn.
LTP Electronicase krabička - prototyp 5 dníSpolehlivá kvalita

  • ElectroniCase and DesignCase je sortiment společnosti "La Tôlerie Plastique" a je zajištěn certifikací ISO 9001, která zaručuje vysokou kvalitu výrobků
  • Výroba na základě metody Agile/Kanban
  • Produkty splňují RoHS certifikaci
  • Více než 30 let odborných znalostí a inovační technologie bez formy
  • Kontrola kvality a RMA služby
LTP Case zajišťuje spolehlivou kvalituNavrhujeme plastové krabičky pro rozšířené odvětví trhu

Přizpůsobeno zdravotnickému sektoru: laboratorní, kosmetická, laserová technologie Přizpůsobeno sektoru služeb: zařízení pro zabezpečení budov, IoT Přizpůsobeno průmyslovému sektoru: dálkové ovladače, měřící zařízení
Zdraví a krása Sektor služeb Průmysl
lékařská technika, laboratorní technologie, kosmetická a laserová technologie zařízení kontroly a zabezpečení, IT a technologie budov, RFID, internet věcí řídicí moduly pro výrobní zařízení, řídicí a měřící přístoje, různá elektronická zařízeníCharakter této technologie zaručuje

LTP Case: Nejekonomičtější řešení bez formy

Nákladově efektivní řešení tím, že není potřeba investovat do drahých forem.

Nejúčinnější a nejekonomičtější způsob výroby zakázkové krabičky

Rychlé LTP dodací lhůty: 2 - 8 týdnů

Krátká a rychlá reakce a díky eliminaci času na vývoj nástroje pro formy.

Flexibilita: možnost změn mezi jednotlivými výrobními cykly

Flexibilita jako technická vlastnost může být rozvíjena nebo upravena kdykoliv mezi každou sériovou výrobní operací.Díky technologii, kterou používá LTPCASE, zajistíte nejúčinnější a nejekonomičtější způsob výroby malých a středních sérií plastových krabiček.