Close
SHAPE: PLASTIC ENCLOSURE

KRABIČKY: malá zakázková plastová krabička pro loT a mikroelektroniku

Krabičky s menší a střední velikostí, navržené a vyrobené společností LTP jsou často do ruky, na zeď nebo umístěné na stole. Lze je také namontovat do další větší aplikace.

Ve většině případů jsou rychlejší jak pro vývoj, tak pro výrobu.

U LTP je zakázkové řešení realizováno prototypem do 5 pracovních dnů pro projekty založených na ElectroniCase a přibližně do 2 až 5 týdnů pro projekty DesignCase. Sériová výroba může začít ihned po schválení prototypu.

To znamená, že i když se výrobce elektronických zařízení, jako je IoT, detekční a zabezpečovací zařízení, připojené kancelářské nebo profesionální IT vybavení, původně rozhodl použít standardní krabičku a projekt je v poslední fázi vývoje,

LTP může poskytnout rychlé řešení pro výzkum a vývoj. Nezávaznou cenovou nabídku pro zakázkovou krabičku lze vytvořit online nebo přímo prostřednictvím našeho technického obchodního zástupce LTP CASE. Existují dvě možnosti realizace: ElectroniCase (okamžitá nabídka online) nebo DesignCase (kontaktní formulář online). Tato technologie nevyžaduje žádné specifické nástroje, a přesto bude konečná krabička navržena na míru.

Se zakázkovou krabičkou přizpůsobíte zařízení cílenému trhu a uděláte z něj nejprodávanější produkt!

Pracujete na novém projektu a potřebujete krabičku pro vaše zařízení? Chtěli byste krabičku ve firemních barvách s logem vaší společnosti?

Chtěli byste do krabičky přidat uživatelské pokyny, abyste zajistili, že uživatel připojí kabely do odpovídajícího konektoru?

Chtěli byste dát svému zařízení ergonomický tvar pro pohodlné používání, ale nemáte rozpočet ani množství pro výrobu vstřikovací formy?

Mohli byste si přizpůsobit standardní plastovou krabičku, ale její výrobní možnosti jsou omezené. U našeho řešení ElectroniCase je rozpočet srovnatelný s přizpůsobenou vstřikovanou krabičkou. Kromě toho u zakázkové krabičky neexistují žádná omezení. Veškeré estetické a technické specifikace budou brány v úvahu hned od začátku. Tento tvar a vzhled navržený na míru dává vašemu produktu jedinečnou identitu. Elektronické zařízení, okamžitě rozpoznatelné, bez dodatečných nákladů. Váš prodej se zvýší a váš obrat poroste.

Splnění technických požadavků (UL94V0, IP64) a řešení funkčních obtíží (montáž PCB, selektivní nátěr EMI)

Společné technické požadavky našich zákazníků, kteří chtějí vyrobit zakázkovou krabičku, jsou: Produkt obsahuje desku plošných spojů, kterou je třeba chránit. PCB má 2 porty na levé straně a 1 port na pravé straně.

Hotové zařízení včetně PCB v krytu z plastu bude namontováno na zeď. Skrytá montážní funkce je nutná k zajištění neoprávněné osoby při demontáži krytu. Deska plošného spoje uvnitř krabičky musí být snadno přístupná z důvodu servisu a údržby.

Zařízení je namontováno uvnitř stroje nebo ve velmi úzké oblasti, kde je nutná milimetrová přesnost, aby vše sedělo. Musí být co nejmenší. Standardní krabička musí být přepracována a elektronika musí být upravena.

Toto přepracování bude vyžadovat další čas a peníze na přepravní náklady na místo výrobce, rozbalení, výrobu, balení a odeslání znovu na vaše místo pro připevnění desky plošných spojů.

Standardní přepracovaná krabička nemusí být vůbec vhodná.

Řešením LTP je krabička, která se přizpůsobí elektronice a vašim technickým potřebám.

Plastová krabička LTP bude dodána a připravena k montáži přímo z našeho výrobního závodu ve Francii, včetně všech požadovaných úprav: výřezy, malování, značení a gravírování. Váš výrobní tým bude okamžitě schopen zahájit montáž elektronických součástí.