Close
SHAPE: PLASTIC HOUSING

Zakázkové plastové kryty & pouzdra pro větší elektroniku

Plastové pouzdro nebo obal je kryt nebo objem vytvořený montáží plastových desek pro ochranu, zdobení nebo pokrytí elektronických zařízení. Ve většině případů je větší velikosti a podporovana vnitřním šasi.

Tato šasi, nebo vnitřní kostra může být vyrobena z kovu, nebo plastu Velké a těžké elektronické zařízení, jako je spektrometr používaný v průmyslovém výrobním prostředí, je namontováno na kovové konstrukci a chráněno plastovými panely. S LTP technologií lze nalézt mnoho různých řešení pro požadavky na tvar a velikost, ale také pro technické potřeby.

NAVRHOVANÉ ŘEŠENÍ PRO PLASTOVÉ KRYTY NEBO POUZDRA: Robustní a dobře vypadající

Těžké a velké elektronické zařízení často vypadá robustně, zejména když je zapotřebí zařízení chránit před mechanickými nárazy nebo nečistotami tlustým plastovým obalem.

LTP nabízí nákladově nejefektivnější řešení přizpůsobené pracovnímu prostředí vašeho zařízení a přidává estetické funkce, které dodají vašemu zařízení moderní vzhled i přes jeho velikost. Dalším doplňkem, který lze přidat k vašemu jedinečnému krytu a designu krabičky, jsou například kola, panty, zámky, nebo vozíková kola.

ZAKÁZKOVÉ PLASTOVÉ KRYTY NEBO POUZDRA: UL94V0, IP, kompatibilní s EMI

Dnes inženýři a technici nejenže musí řešit funkční problémy nového zařízení, ale musí také splňovat různé normy, jako je UL94V0, IP nebo EMI stínění. Náš online kontaktní formulář vám umožní popsat a uvést všechny potřebné technické prvky.

Pokud vaše krabička nebo kryt musí být UL94V0, může LTP použít certifikovaný materiál. Abychom vám pomohli dosáhnout IP normy, můžeme přizpůsobit design zakázkové plastové krabičky včetně speciálních těsnění. Selektivním barvením EMI lze dosáhnout různých řešení. Můžeme chránit vnější pracovní prostředí před elektromagnetickým rušením. Můžeme ale také vytvořit vodivost uvnitř krabičky.