Close
SHAPE: PLASTIC SLOPED DISPLAY & MONITOR ENCLOSURE

Bespoke SLOPED MONITOR OR DISPLAY ENCLOSURES for touch screen applications

Zkosený monitor nebo plastová krabička displeje je prostor vytvořený montáží plastových desek, který chrání, zdobí, nebo kryje elektonické zařízení včetně displeje. Přední panel je nakloněný, což zlepšuje interakci uživatele s přístrojem.

Díky své střední velikosti může být do ruky, umístěn na plochu nebo na zeď. Díky zkosenému přednímu panelu s výřezem pro umístění displeje, monitoru nebo klávesnice nejen že chhrání elektroniku, jako jsou plošné spoje a konektory, před nečistotami, tekutinami nebo elektromagnetickým rušením, ale také umožňuje obsluze pohodlně používat elektronické zařízení a zvyšuje kvalitu rozhraní člověk-stroj.

Udělejte z vašeho zařízení zakázkový ergonomicky zkosený displej & krabičku monitoru

Šikmá poloha předního panelu umožňuje přizpůsobené namontování membránové klávesnice nebo monitoru.

LTP vyrábí zakázkové krabičky bez vstřikovací formy. To znamená, že i malé až střední výrobní cykly mohou být navrženy a vyrobeny „na míru“. Stejně jako toto zařízení pro řízení přístupu, které registruje všechny lidi, kteří vstoupí do vaší kanceláře tak, že kliknou na displej. Displej a elektronika na desce plošného spoje za displejem je celý produkt.

V zásadě tedy není zapotřebí krabička displeje. Ale nebude to vypadat jako hotový produkt, i když to funguje dobře. A právě zde je zakázková plastová krabička obzvláště vhodná. Od vzhledu jako testovací objekt v laboratoři až po plně hotový produkt je často zapotřebí plastová krabička.

Zakázkové membránové klávesnice pro zkosenou krabičku: Vyberte si možnost 1-stop-shop!

LTP se specializuje na navrhování a vývoj plastových krabiček na zakázku více než 30 let. Téměř od prvního dne bylo toto jedinečné řešení exportováno do různých evropských zemí, jako je Německo, Holandsko, Itálie, Španělsko, Švédsko a Spojené království.

Místní partner byl pokaždé pečlivě vybrán společností LTP. Cílem bylo nabídnout skutečnou hodnotu pro různé trhy.

Proto všichni místní partneři LTP jsou zkušenými týmy a nabízejí spolu s důkladnou znalostí vývoj krabiček pro různé standardní elektroniky, ale také nabízí zakázková řešení pro membránové klávesnice, konektory, kovové krabičky a mnoho dalších řešení potřebných pro měřícíc instrumenty, testovací a analytická zařízení pro zdraví a krásu, průmyslová odvětví, nebo mikroelektroniku.