Close
SHAPE: PLASTIC KIOSK & TROLLEY ENCLOSURE

Zakázkové krabičky for informační, nebo centrální řídicí jednotky zdravotnických zařízení: BEZ NÁSTROJŮ- BEZ INVESTIC

Plastový stojan na tablety POS, nebo samostojící skříňka terminálu je prostor vytvořený montáží plastových desek pro ochranu, zdobení nebo pokrytí elektronických zařízení. Svým tvarem sloupce se ve většině případů jedná o samostatné pouzdro včetně displeje.

Pro aplikace větších rozměrů, jako jsou centrální jednotky často potřebné pro zdravotnická zařízení, je technologie LTP bez nástrojů nejúčinnějším řešením. Tato unikátní technologie je nejúčinnějším řešením, protože umožňuje výrobcům elektronických zařízení vytvořit zakázkové řešení, aniž by museli vyvíjet a investovat do drahých vstřikovacích forem.

Cena za zdravotnické zařízení se obecně pohybuje mezi 20 - 70 000 €. V rámci kalkulace nákladů na elektronické komponenty a různé stavební díly je přibližně 5% přiděleno na kryt nebo pouzdro. Roční produkční množství pro tento druh zařízení se pohybuje kolem 200 - 600 kusů ročně. Navíc tato zařízení často musí být během svého životního cyklu výrobku upravována a dále zlepšována. Výroba pomocí technologie,

která vyžaduje formu (vstřikování, tvarování za tepla atd.), Způsobí velmi vysoké počáteční investiční náklady na nástroje (20 000 - 80 000 EUR). Je-li produkt stabilní a vyroben ve velkém množství, lze ROI dosáhnout velmi rychle. Pokud však produkt ještě stabilní není, musí být vyrobeny nové specifické nástroje nebo nová forma a na návratnost investic se s největší pravděpodobností nikdy nedosáhne.

U řešení LTP technologie bude jednotková cena vyšší ve srovnání s vstřikováním, ale nevzniknou žádné počáteční investiční náklady a mezi jakoukoli sériovou výrobou lze provádět úpravy. LTP používá vlastní výrobní zařízení, jako jsou CNC frézky, ohýbačky a různé způsoby techniky lepení, které jsou specificky konfigurovány pro každý projekt a každý výrobní cyklus.

Jak může být kryt terminálu z plastových panelů dostatečně robustní a splňovat specifikace UL?

Plastové krabičky větších rozměrů mohou být navrženy stejně robustně jako kovové krabičky, pokud je design výrobku inteligentní a dobře přizpůsobený zařízení a jeho pracovnímu prostředí. Od začátku společnosti v roce 1985 vytvořila společnost LTP různé metody k zesílení plastů velkých rozměrů. To lze provést zevnitř, jako je tesařská práce, nebo vnitřní rám. Jednou z velkých výhod oproti kovu je skutečnost, že plastová samostatná krabička je mnohem lehčí než kov. Výrobci elektronických zařízení si mohou udržet nízké přepravní náklady a koncový zákazník má zařízení, se kterým lze snadno manipulovat.

A plastic point of sales (POS) information stand je dobrým příkladem. Tento druh plastového krytu se obvykle skládá ze spodní desky, main trunk with an inner chassis a zkosené horní části displeje a celková hmotnost se pohybuje mezi 5 - 30 kg. Stejný kryt z kovu by měl hmotnost x3 pro hliník a x8 pro ocel.

Další běžné použití pro krabičku Trolley je centrální jednotka zdravotnického zařízení. Přenosné části centrální jednotky jsou pak propojeny kabelem, RFID nebo Bluetooth.

Zakázková plastová krabička navržená LTP umožňuje vytvořit estetický design výrobků pro centrální jednotku i aplikátorové jednotky.

Zařízení používaná v průmyslovém prostředí musí být dostatečně odolná proti oleji nebo chemikáliím. V sektoru zdraví a krásy se často musí vztahovat normy jako UL a zahrnovat mechanickou odolnost. Všechny tyto požadavky lze splnit v rámci technologie LTP. Od začátku může být jako materiál vybrán například PVC kvůli své odolnosti vůči chemikáliím. Nebo by se mohlo jednat o standardní materiál ABS, včetně extra silného čirého laku, který chrání vnější vzhled zařízení před nečistotami nebo čisticími prostředky.

Vozíková skříňka navržená LTP splňuje technické specifikace a dokonale se hodí do aplikačního prostředí!

Zakázkové plastové pouzdro nejen umožňuje vývoj lehkého a přitom robustního řešení, ale také umožňuje výrobci dát zařízení správný vzhled. Na rozdíl od kovových pouzder lze s plasty vytvořit více estetických tvarů.

Například v laboratorním, lékařském nebo kosmetickém pracovním prostředí se používají zaoblené tvary a hygienicky vypadající bílé. V průmyslovém výrobním prostředí, kde je zařízení vystaveno nečistotám, prachu, olejům nebo chemikáliím, dávají konstruktéři přednost použití barev, jako je černá, šedá a stříbrná, ale stále vyrábí zaoblené a novodobé tvary, aby zařízení dodalo co nejmodernější vzhled. Výrobci elektronických zařízení mají dva cíle, když pracují na nové produkci.

Za prvé, produkt musí poskytovat uživateli funkce s přidanou hodnotou a za druhé musí být jeho vnější vzhled v souladu s jeho cílovou skupinou.

Robustní, ale lehké a estetické prvky přizpůsobené vašemu trhu, které LTP přispívá k vašemu prodejnímu úspěchu!