Close

Získejte vzorek zakázkové plastové krabičky zdarma, hned teď! Objevte všechny technické možnosti, které vám můžeme nabídnout!

LTP CASE byla založena v roce 1985 se závazkem: poskytnout a vyrobit co nejvíce navržené estetické a technické řešení pro malé a středně velké výrobní série. S ročním množstvím 1 - 10 000 kusů které se nohodí ani pro technologii vstřikovací formy, ani pro výrobu obyčejných standardních krabiček.

Můžete nás telefonicky kontaktovat na čísle : +420 773 618 007 nebo e-mailem : cz@ltp-case.cz

Můžete nám také zaslat poptávku prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Od návrhu krabičky až po výrobu: Rychlé, flexibilní a ekonomické řešení

Vývojem integrovaného řešení, od návrhu krabičky až po výrobu, je náš proces „bez vstřikovací formy“ rychlý, flexibilní a ekonomický, protože neexistují žádné náklady na nástroje. LTP CASE svým zákazníkům šetří čas a peníze tím, že navrhuje a vyrábí krabičky a kryty na míru v malých a středních sériích bez minimálního odběrného množství. Nejsou zapotřebí žádné drahé formy. Není třeba provádět dodatečné přepracování a frézování standardního krytu. Od svého založení společnost LTP CASE vytvořila a vyrobila více než 10 000 jedinečných zakázkových krabiček různých druhů projektů na celém evropském kontinentu, se specializovanými místními partnery v Německu, Anglii, Švédsku, Holandsku, Itálii, Španělsku, České republice a Rusku. Od nejjednoduššího řešení po nejkomplikovanější projekty je LTP CASE partnerem všech typů společností v odvětví zdraví a krásy, služeb, mikroelektroniky a průmyslu. Zakázkové plastové krabičky vytvořené společností LTP jsou navrženy tak, aby splňovali veškeré požadavky zákazníků, druhu odvětví jako např. RFID zařízení nebo jakékoli zařízení IoT (Connected Objects - Internet of Things).

K dispozici je řada technických prvků a konstrukčních návrhů

Materiál: Můžete si vybrat z několika druhů plastových materiálů. Náš technický prodejní tým vám poradí nejvhodnější řešení a materiál pro váš projekt (ABS, UL, Polykarbonát, PVC nebo PMMA). Nátěr, lakování, značení, digitální tisk & příslušenství: Veškeré úpravy se provádějí interně. Žádný z výrobních kroků není zadán externě. Konfigurace: Informace uvedené v našem online formuláři na ElectroniCase vám umožní vygenerovat nezávaznou okamžitou cenovou nabídku na základě výběru před-navrženého modelu. Pokud si přejete vyrobit vlastní zakázkovou krabičku, online formulář nám umožní porozumět vašim potřebám a připravit cenovou nabídku. Přesné umístění a rozměry budou později potvrzeny našim technickým oddělením během vývoje a programování vašeho speciálně navrženého krabičky, nebo předního panelu. Abychom vám pomohli porozumět naší technologii a vizualizovat různé dostupné funkce, poskytujeme bezplatný vzorek, který si u nás můžete objednat přímo online.